Wyniki matur - Technikum Bobowicko
Ocena: 2.29 (114 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 55.75% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 55.79% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70% | 40.81% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.65% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 29.43% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.67%
Język angielski (P)
55.75%
Język polski (P)
40.81%
Matematyka (P)
29.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 65.76% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 68.27% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.71% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 83.33% | 60.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 38.39% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 48.46% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.71% | 40.15% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
33.29%
Język angielski (P)
65.76%
Język angielski (R)
48.71%
Język niemiecki (P)
37.67%
Język polski (P)
38.39%
Matematyka (P)
40.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 63.81% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 67.65% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.43% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 56.07% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.62% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.31% | 49.69% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.71%
Geografia (R)
42.33%
Język angielski (P)
63.81%
Język angielski (R)
64.43%
Język niemiecki (P)
59%
Język polski (P)
56.07%
Język polski (R)
50.5%
Matematyka (P)
49.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.4% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 52% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 41% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 53% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 40.73% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
25.4%
Język angielski (P)
62.4%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
53%
Matematyka (P)
40.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 58.4% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 41.52% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.42% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
29%
Chemia (R)
9%
Język angielski (P)
58.4%
Język angielski (R)
52.89%
Język polski (P)
41.52%
Język polski (R)
42%
Matematyka (P)
38.42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 56.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 63.25% | 8 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 42.63% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
56.8%
Język niemiecki (P)
56.67%
Język polski (P)
63.25%
Język polski (R)
33.67%
Matematyka (P)
42.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony