Wyniki matur Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 Kraków
Ocena: 2.89 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.86% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.74% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.27% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.58% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.12% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.64% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.84% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 74.58% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.93% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.86%
Chemia (R)
37.74%
Język angielski (P)
79.27%
Język angielski (R)
77.12%
Język polski (P)
65.64%
Matematyka (P)
74.58%
Matematyka (R)
30.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 33.43% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 78.81% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.81% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.75% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.87% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.77% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.82% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.87% | 77.15% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.52% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
33.43%
Język angielski (P)
78.81%
Język angielski (R)
65.75%
Język polski (P)
68.87%
Język polski (R)
59.82%
Matematyka (P)
77.15%
Matematyka (R)
24.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 38 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.15% | 59 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.19% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.6% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.97% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.36% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 89.31% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.84% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
37.75%
Chemia (R)
45%
Fizyka (R)
57%
Geografia (R)
48%
Historia sztuki (R)
58%
Język angielski (P)
88.15%
Język angielski (R)
75.6%
Język polski (P)
77.97%
Język polski (R)
31.5%
Matematyka (P)
89.31%
Matematyka (R)
36.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 43.86% | 28 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.48% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.26% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.35% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.87% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.63% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.41% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.55% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
47.33%
Chemia (R)
43.86%
Fizyka (R)
27%
Geografia (R)
57%
Historia sztuki (R)
35%
Język angielski (P)
88.48%
Język angielski (R)
78.35%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
66.87%
Język polski (R)
62.25%
Matematyka (P)
83.41%
Matematyka (R)
50.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 58.91% | 23 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 42.19% | 58 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.8% | 83.64% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.96% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.8% | 58% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.94% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
58.91%
Chemia (R)
42.19%
Geografia (R)
53%
Informatyka (R)
36%
Język angielski (P)
83.64%
Język angielski (R)
69.96%
Język polski (P)
58%
Język polski (R)
69.33%
Matematyka (P)
77%
Matematyka (R)
37.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.45% | 38 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.43% | 53 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 83.78% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.22% | 41 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.64% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 12 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.65% | 70.53% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.87% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
37.45%
Chemia (R)
27.43%
Geografia (R)
36.25%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
83.78%
Język angielski (R)
65.22%
Język niemiecki (P)
88%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
53.64%
Język polski (R)
53.33%
Język włoski (P)
100%
Język włoski (R)
88%
Matematyka (P)
70.53%
Matematyka (R)
35.87%
WOS (R)
48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony