Wyniki matur - Technikum Chłodnicze im. prof. M. T. Hubera Gdynia
Ocena: 1.74 (72 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 85.8% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.88% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 39.8% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.85% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 60.5% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
9.2%
Język angielski (P)
85.8%
Język angielski (R)
67.88%
Język polski (P)
39.8%
Matematyka (P)
60.5%
Matematyka (R)
11.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 72.94% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 50.39% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.83% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.56% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 41.78% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25%
Fizyka (R)
12%
Geografia (R)
52%
Historia (R)
28%
Język angielski (P)
72.94%
Język angielski (R)
56.64%
Język polski (P)
47.83%
Matematyka (P)
41.78%
Matematyka (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 76.6% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.1% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.8% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.15% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 55.45% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
17%
Informatyka (R)
40%
Język angielski (P)
76.6%
Język angielski (R)
53.8%
Język polski (P)
63.15%
Matematyka (P)
55.45%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 82.67% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.4% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 51.83% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.43% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 50.63% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
8.22%
Język angielski (P)
82.67%
Język angielski (R)
60.4%
Język polski (P)
51.83%
Matematyka (P)
50.63%
Matematyka (R)
6.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.76% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 70.58% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.26% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 46.78% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.63% | 42% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.76%
Język angielski (P)
70.58%
Język angielski (R)
48.26%
Język polski (P)
46.78%
Matematyka (P)
42%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 77.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 41.8% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 35.13% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
77.87%
Język angielski (R)
56.2%
Język polski (P)
41.8%
Matematyka (P)
35.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony