Wyniki matur - Technikum Chroberz
Ocena: 1.29 (108 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 43.71% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 39% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 11.11% | 19.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.17%
Język angielski (P)
43.71%
Język polski (P)
39%
Matematyka (P)
19.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 50.5% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 34% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 22.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
16.8%
Język angielski (P)
50.5%
Język angielski (R)
68%
Język polski (P)
34%
Matematyka (P)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 40% | 29% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 34.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 49.8% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.1% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 24.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.2%
Język angielski (P)
29%
Język polski (P)
49.8%
Matematyka (P)
24.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 34% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 41.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 40% | 24.6% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 20% | 21.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
19%
Język angielski (P)
34%
Język polski (P)
24.6%
Matematyka (P)
21.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 53.85% | 39.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 53.85% | 31.23% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.15% | 31.85% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.25%
Geografia (R)
33.6%
Język angielski (P)
39.38%
Język polski (P)
31.23%
Matematyka (P)
31.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 26.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 44.44% | 27.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 35.29% | 25.87% | 18 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 0% | 25% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 17.65% | 21.23% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
26.67%
Język niemiecki (P)
27.56%
Język polski (P)
25.87%
Język rosyjski (P)
25%
Matematyka (P)
21.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony