Wyniki matur - Technikum dla Młodzieży Warszawa
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.47% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 75.37% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 43.74% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 55.68% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.89% | 37.79% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
30.47%
Chemia (R)
20.89%
Język angielski (P)
75.37%
Język angielski (R)
65.69%
Język polski (P)
43.74%
Język polski (R)
50.2%
Matematyka (P)
37.79%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.5% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.25% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 55.67% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.5% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 40.5% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.8%
Język angielski (P)
79.5%
Język angielski (R)
44.67%
Język polski (P)
55.67%
Matematyka (P)
40.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 55.56% | 35.33% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 36.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.89%
Chemia (R)
5%
Język angielski (P)
75%
Język angielski (R)
82.33%
Język polski (P)
35.33%
Matematyka (P)
36.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.55% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.73% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.45% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.76% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | 100% | 66% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 52.77% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 54.55% | 28.41% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.09% | 36.5% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
29.55%
Chemia (R)
12.5%
Język angielski (P)
76.73%
Język angielski (R)
59.76%
Język niemiecki (R)
66%
Język polski (P)
52.77%
Matematyka (P)
36.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony