Wyniki matur - Technikum Drezdenko
Ocena: 2.95 (49 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.21% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.7% | 59.24% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.85% | 60.79% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 43.29% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.29% | 75.83% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.29% | 33.49% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
15.14%
Geografia (R)
26.21%
Język angielski (P)
59.24%
Język angielski (R)
66.45%
Język polski (P)
43.29%
Język polski (R)
23.56%
Matematyka (P)
33.49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.93% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 61.96% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 67.65% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49.17% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 69.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 42.85% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.24% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.79% | 44.59% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23.93%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
61.96%
Język angielski (R)
61.45%
Język niemiecki (P)
49.17%
Język polski (P)
42.85%
Język polski (R)
38.4%
Matematyka (P)
44.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 65.11% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 54.26% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 43.83% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 58.58% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.8% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 49.36% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.33%
Język angielski (P)
65.11%
Język angielski (R)
39.6%
Język niemiecki (P)
43.83%
Język polski (P)
58.58%
Język polski (R)
28.5%
Matematyka (P)
49.36%
Matematyka (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 70.71% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 66% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.29% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 33.79% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
25.17%
Język angielski (P)
70.71%
Język angielski (R)
63%
Język polski (P)
61.29%
Matematyka (P)
33.79%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 39.14% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 36.15% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
37.67%
Język angielski (P)
66.83%
Język angielski (R)
44.8%
Język niemiecki (P)
33%
Język polski (P)
39.14%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
36.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 68.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.43% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 38.93% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8.75%
Język angielski (P)
68.67%
Język angielski (R)
47%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
58.43%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
38.93%
Matematyka (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony