Wyniki matur Technikum Drobin
Ocena: 3.97 (52 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 54.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.5% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 25% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
54.17%
Język polski (P)
57.5%
Matematyka (P)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 68.82% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.82% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.55% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 63.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 42.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
68.82%
Język polski (P)
65.55%
Matematyka (P)
42.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.38% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.63% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 46.38% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
27.2%
Język angielski (P)
67.38%
Język angielski (R)
73.33%
Język polski (P)
50.63%
Matematyka (P)
46.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 66.92% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 59.17% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 83.33% | 45.62% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.67% | 30.31% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
33.17%
Język angielski (P)
66.92%
Język angielski (R)
14%
Język polski (P)
59.17%
Matematyka (P)
30.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 53.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 41.8% | 10 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 42% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
38.2%
Język angielski (P)
53.4%
Język angielski (R)
70%
Język polski (P)
41.8%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.9% | 63.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.8% | 59.64% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.5% | 29.55% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
27.8%
Język angielski (P)
63.27%
Język angielski (R)
66%
Język polski (P)
59.64%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
29.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony