Wyniki matur - Technikum Działoszyn
Ocena: 1.85 (77 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 70.83% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.35% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.75% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84% | 48.8% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.32% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 42.96% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
70.83%
Język angielski (R)
51.75%
Język polski (P)
48.8%
Matematyka (P)
42.96%
Matematyka (R)
2.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.17% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.28% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.1% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.71% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.52% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.1% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.76% | 61.59% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
39.17%
Informatyka (R)
33.33%
Język angielski (P)
79.28%
Język angielski (R)
65.71%
Język polski (P)
63.52%
Matematyka (P)
61.59%
Matematyka (R)
21.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.89% | 69.54% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.3% | 62.86% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.9% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 62% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 61.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 39.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 54.17% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.74% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 48.81% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
25.5%
Język angielski (P)
69.54%
Język angielski (R)
47.9%
Język niemiecki (P)
62%
Język niemiecki (R)
39.75%
Język polski (P)
54.17%
Matematyka (P)
48.81%
Matematyka (R)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.35% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.52% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 66.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.44% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76% | 45.72% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.63%
Język angielski (P)
72.35%
Język angielski (R)
53.14%
Język niemiecki (P)
57%
Język polski (P)
60.44%
Matematyka (P)
45.72%
Matematyka (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 66.48% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 50.59% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 46.19% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.77% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
4%
Fizyka (R)
18.5%
Geografia (R)
36%
Informatyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
66.48%
Język angielski (R)
49.86%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
50.59%
Matematyka (P)
46.19%
Matematyka (R)
10.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.78% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 70% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.55% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 77.78% | 57.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 51.12% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.22% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.77% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
17.78%
Język angielski (P)
70%
Język angielski (R)
50.55%
Język niemiecki (P)
57.2%
Język niemiecki (R)
40%
Język polski (P)
51.12%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
49.22%
Matematyka (R)
14.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony