Wyniki matur Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4 Kraków
Ocena: 4.12 (34 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.78% | 72 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.34% | 80.71% | 151 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.12% | 151 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.71% | 121 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 61.69% | 153 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 51.9% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.18% | 54.85% | 153 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.66% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20.75%
Geografia (R)
29.78%
Język angielski (P)
80.71%
Język angielski (R)
67.71%
Język polski (P)
61.69%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
54.85%
Matematyka (R)
13.66%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 54 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.58% | 79.28% | 110 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.08% | 73.58% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.72% | 85 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 64.97% | 112 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.59% | 51.79% | 112 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.99% | 60.43% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.07% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
33.67%
Język angielski (P)
79.28%
Język angielski (R)
63.72%
Język polski (P)
64.97%
Język polski (R)
68.78%
Matematyka (P)
60.43%
Matematyka (R)
18.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.82% | 49 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.94% | 119 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.24% | 118 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.97% | 105 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 64.8% | 119 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.76% | 56.22% | 119 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.38% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.98% | 64.19% | 119 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.06% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.25%
Fizyka (R)
20%
Geografia (R)
38.82%
Historia (R)
37.5%
Język angielski (P)
82.94%
Język angielski (R)
54.97%
Język polski (P)
64.8%
Język polski (R)
27.38%
Matematyka (P)
64.19%
Matematyka (R)
19.06%
WOS (R)
14.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 106 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.09% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.31% | 81.23% | 146 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 63.25% | 146 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.52% | 113 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.32% | 68.05% | 148 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.95% | 49.56% | 147 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.53% | 30 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 97% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.04% | 58.85% | 147 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.44% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.33%
Chemia (R)
5%
Filozofia (R)
12%
Geografia (R)
44.75%
Historia (R)
35.09%
Język angielski (P)
81.23%
Język angielski (R)
59.52%
Język francuski (R)
48%
Język polski (P)
68.05%
Język polski (R)
38.53%
Język włoski (P)
98%
Język włoski (R)
84%
Matematyka (P)
58.85%
Matematyka (R)
16.44%
WOS (R)
28.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 104 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 53.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.06% | 79.39% | 155 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.03% | 124 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.37% | 62.45% | 159 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.22% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.87% | 56.13% | 159 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.65% | 43 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
19.5%
Geografia (R)
45.33%
Historia (R)
53.43%
Język angielski (P)
79.39%
Język angielski (R)
57.03%
Język niemiecki (P)
71.33%
Język niemiecki (R)
51%
Język polski (P)
62.45%
Język polski (R)
59.22%
Matematyka (P)
56.13%
Matematyka (R)
14.65%
WOS (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.01% | 96 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.8% | 78.92% | 167 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.63% | 135 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 87% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.82% | 58.13% | 169 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.39% | 33 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.94% | 59.14% | 169 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.58% | 45 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
26%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
32.01%
Historia (R)
32%
Język angielski (P)
78.92%
Język angielski (R)
53.63%
Język francuski (R)
24%
Język hiszpański (P)
96%
Język hiszpański (R)
87%
Język niemiecki (P)
70%
Język niemiecki (R)
64%
Język polski (P)
58.13%
Język polski (R)
43.39%
Język rosyjski (R)
94%
Matematyka (P)
59.14%
Matematyka (R)
26.58%
WOS (R)
31.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony