Wyniki matur Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 Warszawa
Ocena: 4.69 (95 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.59% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.82% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.59% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.06% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 74.59% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
16.29%
Język angielski (P)
83%
Język angielski (R)
70.82%
Język polski (P)
53.59%
Matematyka (P)
74.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 78.67% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.58% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.27% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.5% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.67% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 54.5% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
78.67%
Język angielski (R)
60.27%
Język polski (P)
56.5%
Matematyka (P)
54.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.84% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.38% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 55.58% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.53% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 59.11% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
11.71%
Język angielski (P)
88%
Język angielski (R)
67.38%
Język polski (P)
55.58%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
59.11%
Matematyka (R)
10.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.57% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.5% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 55.5% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
14.33%
Historia (R)
60%
Język angielski (P)
78.57%
Język angielski (R)
49.69%
Język polski (P)
49.5%
Matematyka (P)
55.5%
Matematyka (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.29% | 7 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.56% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.4% | 54% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.2% | 46.33% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.14% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
23.29%
Historia sztuki (R)
12%
Informatyka (R)
12%
Język angielski (P)
78.56%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
54%
Matematyka (P)
46.33%
Matematyka (R)
19.14%
WOS (R)
35.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2020
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 51.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2020
Fizyka (R)
18.8%
Język angielski (P)
80.8%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
59.6%
Matematyka (P)
51.6%
Matematyka (R)
14.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony