Wyniki matur Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich Kraków
Ocena: 2.63 (16 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.14% | 85.54% | 161 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.38% | 78.28% | 161 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.91% | 134 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.89% | 58.54% | 161 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.38% | 67.2% | 161 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.27% | 71.93% | 161 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.35% | 105 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
21.5%
Geografia (R)
37.25%
Informatyka (R)
37.73%
Język angielski (P)
85.54%
Język angielski (R)
71.91%
Język polski (P)
58.54%
Matematyka (P)
71.93%
Matematyka (R)
29.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.55% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.75% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.73% | 86.07% | 157 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.36% | 76.82% | 157 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.7% | 109 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.73% | 57.37% | 157 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.27% | 157 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.73% | 79.38% | 157 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 114 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
28.75%
Geografia (R)
37.55%
Informatyka (R)
45.75%
Język angielski (P)
86.07%
Język angielski (R)
71.7%
Język polski (P)
57.37%
Język polski (R)
38%
Matematyka (P)
79.38%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.36% | 87.3% | 157 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.11% | 157 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.79% | 111 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.09% | 58.59% | 157 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.28% | 157 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.82% | 75.15% | 157 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.69% | 90 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22%
Fizyka (R)
27%
Geografia (R)
36.5%
Historia (R)
49.5%
Historia sztuki (R)
0%
Informatyka (R)
25.5%
Język angielski (P)
87.3%
Język angielski (R)
64.79%
Język polski (P)
58.59%
Język polski (R)
48.25%
Matematyka (P)
75.15%
Matematyka (R)
28.69%
WOS (R)
26.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.11% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.19% | 155 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.32% | 155 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.19% | 134 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.35% | 67.55% | 155 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.35% | 57.37% | 155 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.77% | 74.21% | 155 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.77% | 96 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
16.5%
Fizyka (R)
26.67%
Geografia (R)
48.11%
Informatyka (R)
18.53%
Język angielski (P)
88.19%
Język angielski (R)
68.19%
Język polski (P)
67.55%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
74.21%
Matematyka (R)
24.77%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.65% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.9% | 20 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.06% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 86.04% | 179 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.19% | 143 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.19% | 54.85% | 179 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.26% | 66.77% | 179 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.02% | 93 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
16.65%
Geografia (R)
40.9%
Informatyka (R)
42.06%
Język angielski (P)
86.04%
Język angielski (R)
67.19%
Język polski (P)
54.85%
Język polski (R)
65.25%
Matematyka (P)
66.77%
Matematyka (R)
25.02%
WOS (R)
22.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.79% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.54% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.61% | 169 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.35% | 120 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.26% | 52.56% | 172 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.6% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 97% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.51% | 64.38% | 172 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 100 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
28.79%
Geografia (R)
29.54%
Historia (R)
29%
Informatyka (R)
47.85%
Język angielski (P)
81.61%
Język angielski (R)
60.35%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
52.56%
Język polski (R)
38.6%
Język rosyjski (P)
97%
Język rosyjski (R)
74%
Matematyka (P)
64.38%
Matematyka (R)
16%
WOS (R)
28.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony