Wyniki matur Technikum Elektryczno-Elektroniczne Szczecin
Ocena: 2.22 (23 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.31% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.43% | 143 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.01% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.52% | 125 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.98% | 143 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.62% | 143 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 79.23% | 143 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.21% | 96 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
28.31%
Geografia (R)
42.5%
Historia (R)
60%
Informatyka (R)
37.6%
Język angielski (P)
89.43%
Język angielski (R)
79.52%
Język polski (P)
63.98%
Matematyka (P)
79.23%
Matematyka (R)
34.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.82% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.22% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.68% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.58% | 88.92% | 142 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.35% | 141 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.11% | 115 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.89% | 58.68% | 143 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.3% | 74.83% | 143 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.48% | 76.13% | 143 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.1% | 71 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
47.33%
Fizyka (R)
31.82%
Geografia (R)
47.22%
Historia (R)
68%
Informatyka (R)
41.68%
Język angielski (P)
88.92%
Język angielski (R)
74.11%
Język polski (P)
58.68%
Matematyka (P)
76.13%
Matematyka (R)
29.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.65% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.55% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.08% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.21% | 88.14% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.04% | 127 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.33% | 96 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.22% | 63.88% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.67% | 129 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77.47% | 129 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.12% | 77 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
33.65%
Geografia (R)
29.55%
Informatyka (R)
28.08%
Język angielski (P)
88.14%
Język angielski (R)
71.33%
Język polski (P)
63.88%
Matematyka (P)
77.47%
Matematyka (R)
29.12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.75% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.09% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.61% | 143 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.34% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.23% | 117 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 65% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.31% | 62.84% | 145 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.52% | 145 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.03% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.72% | 72 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
24.75%
Geografia (R)
46.25%
Historia (R)
26.67%
Informatyka (R)
33.09%
Język angielski (P)
89.61%
Język angielski (R)
73.23%
Język niemiecki (P)
68%
Język polski (P)
62.84%
Język polski (R)
31.5%
Matematyka (P)
73.03%
Matematyka (R)
28.72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.44% | 36 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.31% | 86.97% | 145 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.02% | 117 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 50.72% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.92% | 67.16% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.96% | 92 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
28.44%
Geografia (R)
33.67%
Historia (R)
54.5%
Informatyka (R)
41.38%
Język angielski (P)
86.97%
Język angielski (R)
66.02%
Język polski (P)
50.72%
Język polski (R)
62%
Matematyka (P)
67.16%
Matematyka (R)
21.96%
WOS (R)
27.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.08% | 40 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.69% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.6% | 166 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.53% | 133 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.47% | 49.48% | 170 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.24% | 69.22% | 170 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.3% | 108 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.5%
Filozofia (R)
4.67%
Fizyka (R)
29.08%
Geografia (R)
35%
Historia (R)
20.67%
Informatyka (R)
28.69%
Język angielski (P)
90.6%
Język angielski (R)
63.53%
Język niemiecki (P)
63%
Język niemiecki (R)
26.4%
Język polski (P)
49.48%
Język polski (R)
74.33%
Matematyka (P)
69.22%
Matematyka (R)
18.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony