Wyniki matur Technikum Energetyczno–Transportowe Szczecin
Ocena: 2.33 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.3% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.13% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.43% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 57.18% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.94% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 55.48% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
47.33%
Język angielski (P)
79.3%
Język angielski (R)
64.43%
Język polski (P)
57.18%
Matematyka (P)
55.48%
Matematyka (R)
11.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 83.24% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 79.02% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.19% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 44.25% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 57.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.11% | 62.31% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.13% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.79% | 52.52% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
30%
Historia (R)
29%
Język angielski (P)
83.24%
Język angielski (R)
65.19%
Język niemiecki (P)
44.25%
Język polski (P)
62.31%
Matematyka (P)
52.52%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 80.2% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 75.26% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.35% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 36.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 58.53% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.37% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.19% | 56.41% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
20%
Geografia (R)
35%
Język angielski (P)
80.2%
Język angielski (R)
53.35%
Język niemiecki (P)
36.33%
Język polski (P)
58.53%
Matematyka (P)
56.41%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 78.19% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.12% | 75.5% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.8% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 35% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 33.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 52.33% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.78% | 52.56% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.56% | 53.2% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
1%
Geografia (R)
42.71%
Historia (R)
23.33%
Język angielski (P)
78.19%
Język angielski (R)
52.8%
Język niemiecki (P)
35%
Język polski (P)
52.33%
Matematyka (P)
53.2%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.42% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.59% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 27.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.72% | 46.54% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.95% | 47.6% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
11.8%
Geografia (R)
22.42%
Historia (R)
19.25%
Język angielski (P)
72.59%
Język angielski (R)
42%
Język niemiecki (P)
27.67%
Język polski (P)
46.54%
Matematyka (P)
47.6%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.02% | 62.19% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.44% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.09% | 39.64% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.45% | 40.58% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
3%
Fizyka (R)
6.88%
Geografia (R)
30%
Historia (R)
12.5%
Język angielski (P)
62.19%
Język angielski (R)
44.44%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
39.64%
Język polski (R)
28.25%
Matematyka (P)
40.58%
Matematyka (R)
7.6%
WOS (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony