Wyniki matur Technikum Gąbin
Ocena: 4.41 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 62.29% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.61% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.87% | 40% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.35% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.29% | 35.94% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.22%
Język angielski (P)
62.29%
Język angielski (R)
53%
Język polski (P)
40%
Matematyka (P)
35.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 66.2% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.06% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.3% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 51.11% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.49% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 50.11% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
33.13%
Język angielski (P)
66.2%
Język angielski (R)
56.3%
Język polski (P)
51.11%
Matematyka (P)
50.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 64.23% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 64.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.62% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.38% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 52.62% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
37.33%
Język angielski (P)
64.23%
Język angielski (R)
57.33%
Język polski (P)
57.62%
Matematyka (P)
52.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | 100% | 53% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.4% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 55.67% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.93% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.33% | 56.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
53%
Chemia (R)
7%
Geografia (R)
48.5%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
25%
Język angielski (P)
84%
Język angielski (R)
68.18%
Język polski (P)
55.67%
Matematyka (P)
56.07%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 39.78% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 64.71% | 33.33% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 29.41% | 22.89% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
25.5%
Język angielski (P)
39.78%
Język angielski (R)
22%
Język polski (P)
33.33%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
22.89%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 54.2% | 45.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70.4% | 33.85% | 27 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 14.8% | 23.04% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
45.92%
Język angielski (R)
60.67%
Język niemiecki (P)
29%
Język polski (P)
33.85%
Język rosyjski (P)
92%
Matematyka (P)
23.04%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony