Wyniki matur Technikum Gastronomiczne Chorzów
Ocena: 4.86 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 72.14% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 77.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.67% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 31.35% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.25% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 45.4% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
72.14%
Język angielski (R)
61.67%
Język polski (P)
31.35%
Język polski (R)
15.4%
Matematyka (P)
45.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 66.52% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.5% | 66.33% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.72% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 51.58% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 83.33% | 52.71% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 47.67% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
41.25%
Geografia (R)
20.67%
Język angielski (P)
66.52%
Język angielski (R)
42.72%
Język polski (P)
51.58%
Język polski (R)
26.29%
Matematyka (P)
47.67%
Matematyka (R)
9%
WOS (R)
48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 63.36% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 65.2% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.28% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 45.1% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95% | 50.35% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 41.48% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
36%
Język angielski (P)
63.36%
Język angielski (R)
36.28%
Język polski (P)
45.1%
Matematyka (P)
41.48%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.31% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 65.31% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.05% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.03% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.66% | 49.55% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.41% | 42.62% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.67%
Geografia (R)
43%
Historia (R)
29%
Język angielski (P)
73.31%
Język angielski (R)
55.05%
Język polski (P)
62.03%
Język polski (R)
41.33%
Matematyka (P)
42.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.47% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 51.59% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 42.31% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27.33%
Geografia (R)
28.5%
Język angielski (P)
72.47%
Język angielski (R)
51.29%
Język polski (P)
51.59%
Język polski (R)
21.5%
Matematyka (P)
42.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.91% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 74.42% | 54.67% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 45.1% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.53% | 30.95% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
11.91%
Geografia (R)
32.33%
Język angielski (P)
54.67%
Język angielski (R)
45.33%
Język polski (P)
45.1%
Język polski (R)
21.58%
Matematyka (P)
30.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony