Wyniki matur - Technikum Gastronomiczno-Usługowe Piotrków Trybunalski
Ocena: 2.76 (77 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 56.9% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 48.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 43.9% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 26.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
56.9%
Język polski (P)
43.9%
Matematyka (P)
26.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 62.17% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.65% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.27% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 55.26% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.7% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.57% | 39.04% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
41.14%
Język angielski (P)
62.17%
Język angielski (R)
50.27%
Język polski (P)
55.26%
Matematyka (P)
39.04%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 53.81% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.32% | 50.55% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 38.1% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.58% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.39% | 32.39% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
24.25%
Język angielski (P)
53.81%
Język angielski (R)
46.8%
Język polski (P)
38.1%
Matematyka (P)
32.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.77% | 58.08% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 44.38% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 42.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 41.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.23% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.27% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 32.3% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
38%
Język angielski (P)
58.08%
Język angielski (R)
66%
Język niemiecki (P)
42.5%
Język polski (P)
45.23%
Matematyka (P)
32.3%
WOS (R)
11.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.76% | 43.82% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.29% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 43.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.11% | 44.83% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 25.92% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
22.8%
Język angielski (P)
43.82%
Język angielski (R)
56.29%
Język niemiecki (P)
43.33%
Język polski (P)
44.83%
Język polski (R)
18.5%
Matematyka (P)
25.92%
WOS (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 49% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 51.71% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 40.22% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
49%
Język angielski (R)
36%
Język polski (P)
51.71%
Matematyka (P)
40.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony