Wyniki matur Technikum Gniew
Ocena: 4.71 (53 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.56% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 54.7% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 36.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 46.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
63.56%
Język polski (P)
54.7%
Matematyka (P)
46.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 55.63% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.25% | 52.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 89.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.5% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.75% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 46.5% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23%
Język angielski (P)
55.63%
Język angielski (R)
89.67%
Język polski (P)
62.5%
Matematyka (P)
46.5%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 63.83% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.67% | 58.25% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.89% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 42.83% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.67% | 55.38% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 54.67% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
8%
Historia (R)
35%
Język angielski (P)
63.83%
Język angielski (R)
38.89%
Język polski (P)
42.83%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
54.67%
Matematyka (R)
18.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 51.56% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 34.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 43.28% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 35.72% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.82% | 31.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
51.56%
Język angielski (R)
27.83%
Język polski (P)
43.28%
Matematyka (P)
31.67%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 48.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 48% | 27.12% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36% | 28.2% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
22.38%
Język angielski (P)
48.92%
Język angielski (R)
31.5%
Język polski (P)
27.12%
Matematyka (P)
28.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 48.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 56.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.29% | 29.88% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
17%
Język angielski (P)
48.63%
Język polski (P)
56.65%
Matematyka (P)
29.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony