Wyniki matur Technikum Gołotczyzna
Ocena: 4.43 (10 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 17.61% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.06% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.95% | 55.14% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.53% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.57% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.75% | 45.28% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.53% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.48% | 46.38% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
31.5%
Chemia (R)
17.61%
Geografia (R)
18.06%
Język angielski (P)
55.14%
Język angielski (R)
52.57%
Język polski (P)
45.28%
Matematyka (P)
46.38%
Matematyka (R)
19.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.19% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 24.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 9.86% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.77% | 52% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51.19% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 45.8% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.73% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.09% | 48.73% | 44 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
36.19%
Chemia (R)
24.63%
Geografia (R)
9.86%
Język angielski (P)
52%
Język angielski (R)
70%
Język polski (P)
45.8%
Język polski (R)
9.56%
Matematyka (P)
48.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.25% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 61.31% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51.92% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.93% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 50.52% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.28% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98% | 69.8% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
39.25%
Geografia (R)
21.89%
Historia (R)
13%
Język angielski (P)
61.31%
Język angielski (R)
29.93%
Język polski (P)
50.52%
Język polski (R)
50.83%
Matematyka (P)
69.8%
Matematyka (R)
9.5%
WOS (R)
22.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 6 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 7.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 42 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.13% | 59.14% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.44% | 44.48% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.25% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 28% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.85% | 52.98% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.7% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.43% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 45.82% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22.8%
Chemia (R)
32.5%
Filozofia (R)
7.25%
Geografia (R)
14.4%
Historia (R)
9%
Język angielski (P)
59.14%
Język angielski (R)
55.25%
Język niemiecki (P)
28%
Język polski (P)
52.98%
Język polski (R)
63.43%
Matematyka (P)
45.82%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
10.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.64% | 60.22% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 36% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 44.29% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.43% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.4%
Chemia (R)
30%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
30.33%
Język angielski (P)
60.22%
Język angielski (R)
40.29%
Język polski (P)
36%
Język polski (R)
73%
Matematyka (P)
44.29%
Matematyka (R)
7.43%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 61.22% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.3% | 45.12% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.3% | 60.73% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14%
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
21%
Język angielski (P)
61.22%
Język angielski (R)
35%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
45.12%
Język polski (R)
36.58%
Matematyka (P)
60.73%
Matematyka (R)
12.67%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony