Wyniki matur - Technikum Góra
Ocena: 1.12 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 59.5% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.62% | 67.76% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.32% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.37% | 43.42% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.93% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.47% | 37.35% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
59.5%
Język angielski (R)
37.32%
Język polski (P)
43.42%
Matematyka (P)
37.35%
Matematyka (R)
4.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.16% | 65.67% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.36% | 57.95% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.32% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 53.49% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.05% | 62 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.35% | 40.13% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
21.25%
Geografia (R)
35.8%
Język angielski (P)
65.67%
Język angielski (R)
48.32%
Język polski (P)
53.49%
Matematyka (P)
40.13%
Matematyka (R)
8.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.29% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.15% | 69.95% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 63.5% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.58% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 55.05% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.06% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.07% | 41.51% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
29.29%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
69.95%
Język angielski (R)
40.58%
Język polski (P)
55.05%
Matematyka (P)
41.51%
Matematyka (R)
11.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 72.33% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.88% | 61.59% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.19% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 40% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.57% | 55.89% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.72% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.81% | 41.17% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
37.38%
Historia (R)
17.43%
Język angielski (P)
72.33%
Język angielski (R)
57.19%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
55.89%
Matematyka (P)
41.17%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.27% | 26 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 66.16% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 39 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 42.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 52.82% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.44% | 42.06% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.27%
Informatyka (R)
26%
Język angielski (P)
66.16%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
42.8%
Język polski (P)
52.82%
Matematyka (P)
42.06%
Matematyka (R)
6.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 65.83% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.91% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 40.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 58.39% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.43% | 45.71% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18.55%
Język angielski (P)
65.83%
Język angielski (R)
44.91%
Język niemiecki (P)
40.2%
Język polski (P)
58.39%
Język polski (R)
33.71%
Matematyka (P)
45.71%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony