Wyniki matur - Technikum Gronowo
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.9% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.88% | 62.21% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.85% | 49.85% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 48.26% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 56.36% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 46.47% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.9%
Język angielski (P)
62.21%
Język angielski (R)
76.5%
Język polski (P)
48.26%
Matematyka (P)
46.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.75% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 68.12% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.41% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.16% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 59.43% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.22% | 56.05% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12%
Geografia (R)
33.75%
Historia (R)
17%
Informatyka (R)
41%
Język angielski (P)
68.12%
Język angielski (R)
67.6%
Język polski (P)
54.16%
Język polski (R)
21%
Matematyka (P)
56.05%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 67.89% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 60.36% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 32% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 37% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.66% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.83% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.76% | 58.55% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
55%
Język angielski (P)
67.89%
Język angielski (R)
73%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
50.66%
Język polski (R)
34%
Matematyka (P)
58.55%
Matematyka (R)
4.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.17% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.28% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.8% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 55.54% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.19% | 42.95% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.89% | 51.08% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
36%
Język angielski (P)
77.17%
Język angielski (R)
62.8%
Język polski (P)
55.54%
Matematyka (P)
51.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 63.95% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 44.63% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 52.79% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
32.92%
Język angielski (P)
63.95%
Język angielski (R)
42.36%
Język polski (P)
44.63%
Matematyka (P)
52.79%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.92% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.5% | 53.55% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.07% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 36.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.75% | 43.49% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.86% | 36.35% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
17.92%
Język angielski (P)
53.55%
Język angielski (R)
53.07%
Język niemiecki (P)
36.67%
Język polski (P)
43.49%
Język polski (R)
2.67%
Matematyka (P)
36.35%
Matematyka (R)
3.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony