Wyniki matur Technikum Hipolita Cegielskiego Rogoźno
Ocena: 2.51 (39 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.26% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.33% | 65.82% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 68.63% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.42% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 56.27% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.47% | 62 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.58% | 41.13% | 62 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
21.26%
Język angielski (P)
65.82%
Język angielski (R)
63.42%
Język polski (P)
56.27%
Matematyka (P)
41.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.8% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.22% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.61% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 62.56% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 65.32% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.44% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.08% | 55.27% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 63.1% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 41.49% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
15.8%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
10.22%
Geografia (R)
19.61%
Historia (R)
15%
Informatyka (R)
9.5%
Język angielski (P)
62.56%
Język angielski (R)
55.44%
Język polski (P)
55.27%
Matematyka (P)
41.49%
Matematyka (R)
9.33%
WOS (R)
14.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.26% | 34 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 65.59% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.72% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.19% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 59.1% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.92% | 64.65% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 48.52% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.33%
Fizyka (R)
18%
Geografia (R)
21.26%
Język angielski (P)
65.59%
Język angielski (R)
48.19%
Język polski (P)
59.1%
Język polski (R)
29.67%
Matematyka (P)
48.52%
Matematyka (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.83% | 30 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.55% | 68.66% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.18% | 57.68% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.13% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 61.29% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.36% | 66.02% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 43.66% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
34.83%
Informatyka (R)
13.5%
Język angielski (P)
68.66%
Język angielski (R)
65.13%
Język polski (P)
61.29%
Język polski (R)
45.5%
Matematyka (P)
43.66%
Matematyka (R)
2.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.29% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.54% | 56.19% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.12% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.74% | 44.48% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.85% | 36.26% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
8.5%
Geografia (R)
29.29%
Język angielski (P)
56.19%
Język angielski (R)
45.12%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
44.48%
Język polski (R)
47.17%
Matematyka (P)
36.26%
Matematyka (R)
5.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.64% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.52% | 61.97% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.48% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.8% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.13% | 41.18% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.23% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
23.64%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
61.97%
Język angielski (R)
41.48%
Język polski (P)
50.8%
Matematyka (P)
41.18%
Matematyka (R)
11.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony