Wyniki matur Technikum Hotelarskie Kołobrzeg
Ocena: 3.18 (15 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 49.69% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 75% | 49.92% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 42.54% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 31.54% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
49.69%
Język angielski (R)
46.14%
Język polski (P)
42.54%
Matematyka (P)
31.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 66.32% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 58.23% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 57.17% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.35% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 36.78% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.33%
Geografia (R)
27.23%
Język angielski (P)
66.32%
Język angielski (R)
46.64%
Język polski (P)
57.17%
Język polski (R)
13.83%
Matematyka (P)
36.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.3% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 54.5% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.27% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.05% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.43% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 49.48% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
26%
Geografia (R)
24.27%
Język angielski (P)
70.3%
Język angielski (R)
33.27%
Język polski (P)
47.05%
Język polski (R)
19%
Matematyka (P)
49.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.18% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 59.31% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.66% | 52.86% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.53% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 85% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 61.65% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.94% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.16% | 32.65% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
16%
Geografia (R)
33.18%
Język angielski (P)
59.31%
Język angielski (R)
40.53%
Język niemiecki (P)
88%
Język niemiecki (R)
80%
Język polski (P)
61.65%
Język polski (R)
26.5%
Matematyka (P)
32.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.11% | 54.17% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 71.43% | 36% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 47.33% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.84% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 32.56% | 27% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
17.5%
Język angielski (P)
54.17%
Język angielski (R)
38.71%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
47.33%
Język polski (R)
22.84%
Matematyka (P)
27%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.14% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 52.8% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.46% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 47.09% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 43.31% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.41% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 29.41% | 26.9% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
23.14%
Historia (R)
5.33%
Język angielski (P)
52.8%
Język angielski (R)
42.46%
Język niemiecki (P)
47.09%
Język niemiecki (R)
28.67%
Język polski (P)
43.31%
Język polski (R)
39.41%
Matematyka (P)
26.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony