Wyniki matur Technikum im. Anielina Fabery Lędziny
Ocena: 5.00 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 68.18% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.6% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.81% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 44.44% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.92% | 60.06% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.8% | 53.6% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
68.18%
Język angielski (R)
57.81%
Język polski (P)
44.44%
Matematyka (P)
53.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.25% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 70.8% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.36% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.76% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.64% | 54.02% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 56.05% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.64% | 56.36% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
45%
Geografia (R)
27.25%
Historia (R)
38%
Język angielski (P)
70.8%
Język angielski (R)
66.76%
Język polski (P)
54.02%
Matematyka (P)
56.36%
Matematyka (R)
44%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 68.37% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.29% | 62.09% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.77% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 78.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 60.52% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.62% | 53.6% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 58.57% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Historia (R)
26.4%
Język angielski (P)
68.37%
Język angielski (R)
64.77%
Język niemiecki (P)
44%
Język polski (P)
60.52%
Matematyka (P)
58.57%
Matematyka (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 69.9% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.55% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.21% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 31% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 44.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 43.11% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.24% | 54.38% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 48.84% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
30%
Historia (R)
12.4%
Język angielski (P)
69.9%
Język angielski (R)
50.21%
Język niemiecki (P)
31%
Język polski (P)
43.11%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
48.84%
Matematyka (R)
5.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.86% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.62% | 61.22% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.6% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 47.46% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 40% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.31% | 42.33% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
13%
Geografia (R)
31.86%
Historia (R)
26%
Informatyka (R)
32.67%
Język angielski (P)
61.22%
Język angielski (R)
67.6%
Język niemiecki (P)
58%
Język polski (P)
47.46%
Język polski (R)
68%
Język rosyjski (P)
40%
Matematyka (P)
42.33%
Matematyka (R)
12.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 1.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.21% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.1% | 63.81% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.98% | 40.55% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.57% | 37.34% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.56% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
1.2%
Geografia (R)
21.21%
Historia (R)
13.33%
Język angielski (P)
63.81%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
57.2%
Język polski (P)
40.55%
Język polski (R)
25.4%
Matematyka (P)
37.34%
Matematyka (R)
5.56%
WOS (R)
7.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony