Wyniki matur Technikum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego Trzcianka
Ocena: 1.01 (70 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.46% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.58% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.72% | 56.68% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.35% | 66.09% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.41% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 46.6% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 80% | 60% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 56.14% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.59% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.92% | 41.76% | 49 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
22.46%
Geografia (R)
24.58%
Język angielski (P)
56.68%
Język angielski (R)
45.41%
Język niemiecki (P)
46.6%
Język polski (P)
56.14%
Matematyka (P)
41.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.14% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.94% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 60.78% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 61.55% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.91% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.33% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.43% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25.14%
Chemia (R)
20.67%
Geografia (R)
24.94%
Historia (R)
23.33%
Język angielski (P)
60.78%
Język angielski (R)
55.43%
Język polski (P)
56.91%
Język polski (R)
9%
Matematyka (P)
41.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.58% | 31 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.36% | 22 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 67.38% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.18% | 66.34% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.92% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 40.29% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 45.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.08% | 61.02% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.04% | 72.19% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.2% | 52.75% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.58%
Chemia (R)
13.5%
Geografia (R)
27.36%
Historia muzyki (R)
9%
Język angielski (P)
67.38%
Język angielski (R)
57.92%
Język niemiecki (P)
40.29%
Język polski (P)
61.02%
Język polski (R)
18.5%
Matematyka (P)
52.75%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.96% | 27 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.57% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 66.68% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.59% | 63.73% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 84.62% | 47.23% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 67.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 66.08% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.78% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86% | 45.18% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.96%
Chemia (R)
5.57%
Geografia (R)
34.89%
Język angielski (P)
66.68%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
47.23%
Język niemiecki (R)
29%
Język polski (P)
66.08%
Matematyka (P)
45.18%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.94% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.64% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 59.88% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 47.35% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 43.98% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
25.94%
Chemia (R)
13.67%
Geografia (R)
26.64%
Język angielski (P)
59.88%
Język angielski (R)
40%
Język niemiecki (P)
46%
Język polski (P)
47.35%
Matematyka (P)
43.98%
Matematyka (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.71% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.7% | 27 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.55% | 50.04% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 78.57% | 44.86% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 49.16% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.08% | 39.44% | 63 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
21.71%
Chemia (R)
5.63%
Geografia (R)
12.7%
Historia sztuki (R)
10.5%
Język angielski (P)
50.04%
Język angielski (R)
41.5%
Język niemiecki (P)
44.86%
Język polski (P)
49.16%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
39.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony