Wyniki matur - Technikum im. gen. Józefa Hallera Owidz
Ocena: 4.09 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.86% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.89% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.44% | 69.17% | 119 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.16% | 70.82% | 119 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.43% | 90 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.44% | 53.65% | 119 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.51% | 119 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.87% | 119 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.86%
Fizyka (R)
7.6%
Geografia (R)
34.89%
Historia (R)
34.2%
Język angielski (P)
69.17%
Język angielski (R)
51.43%
Język polski (P)
53.65%
Język polski (R)
21%
Matematyka (P)
45.87%
Matematyka (R)
9.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.78% | 9 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.63% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.09% | 67.05% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.56% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.72% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.2% | 58.05% | 111 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.23% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 4 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.57% | 39.64% | 111 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.57% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.78%
Filozofia (R)
22%
Geografia (R)
23.63%
Historia (R)
24.33%
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
67.05%
Język angielski (R)
45.72%
Język polski (P)
58.05%
Język polski (R)
25.75%
Język włoski (R)
73%
Matematyka (P)
39.64%
Matematyka (R)
3.57%
WOS (R)
20.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.42% | 19 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.21% | 34 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.64% | 66.45% | 110 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.36% | 61.69% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.05% | 65 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 25% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 57% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 57.2% | 112 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.23% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 97% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.79% | 53.59% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.42%
Fizyka (R)
16.67%
Geografia (R)
27.21%
Historia (R)
11.4%
Informatyka (R)
64%
Język angielski (P)
66.45%
Język angielski (R)
45.05%
Język niemiecki (P)
25%
Język polski (P)
57.2%
Język polski (R)
21.2%
Język rosyjski (R)
97%
Matematyka (P)
53.59%
Matematyka (R)
7.6%
WOS (R)
18.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.54% | 69.79% | 123 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.26% | 61.84% | 123 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.43% | 80 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.93% | 54.02% | 124 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.96% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.3% | 45.06% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.62% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.5%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
46.38%
Historia (R)
15.6%
Informatyka (R)
8%
Język angielski (P)
69.79%
Język angielski (R)
50.43%
Język polski (P)
54.02%
Język polski (R)
34.25%
Matematyka (P)
45.06%
Matematyka (R)
4.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.19% | 54.89% | 112 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.88% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 54.1% | 113 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.6% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.48% | 43.21% | 113 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.78% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24%
Fizyka (R)
6.25%
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
54.89%
Język angielski (R)
36.88%
Język polski (P)
54.1%
Język polski (R)
35.6%
Matematyka (P)
43.21%
Matematyka (R)
4.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.66% | 64.24% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.21% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.07% | 51.41% | 112 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.82% | 36.54% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
11.75%
Fizyka (R)
28.25%
Geografia (R)
29.75%
Historia (R)
14.5%
Język angielski (P)
64.24%
Język angielski (R)
43.21%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
51.41%
Język polski (R)
25.65%
Matematyka (P)
36.54%
Matematyka (R)
6.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony