Wyniki matur - Technikum im. Karola Dittricha Żyrardów
Ocena: 1.09 (52 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 61.9% | 49.1% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.48% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.27% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 50.62% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.43% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.9% | 36.1% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
13.71%
Język angielski (P)
49.1%
Język angielski (R)
50.27%
Język polski (P)
50.62%
Matematyka (P)
36.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.67% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.47% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.13% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 52.27% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
20.5%
Język angielski (P)
62.67%
Język angielski (R)
60.2%
Język polski (P)
71.47%
Matematyka (P)
52.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 56.44% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 60.22% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.72% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.06% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 31.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
38.2%
Język angielski (P)
56.44%
Język angielski (R)
38.5%
Język polski (P)
33.72%
Matematyka (P)
31.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.41% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.18% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 43.76% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.47% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.29% | 30.47% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
33.29%
Język angielski (P)
65.41%
Język angielski (R)
35.6%
Język polski (P)
43.76%
Matematyka (P)
30.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.09% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 56.08% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.25% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 51.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 43.5% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18%
Chemia (R)
32.5%
Geografia (R)
30.09%
Historia (R)
21%
Język angielski (P)
56.08%
Język angielski (R)
40.25%
Język polski (P)
51.85%
Matematyka (P)
43.5%
Matematyka (R)
15.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.77% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.7% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 6 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.1% | 32.3% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
9.5%
Geografia (R)
14%
Język angielski (P)
61.77%
Język angielski (R)
47.75%
Język polski (P)
61.7%
Język polski (R)
43%
Język rosyjski (P)
92%
Język rosyjski (R)
56%
Matematyka (P)
32.3%
WOS (R)
50%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony