Wyniki matur - Technikum im. Powstańców Styczniowych Potoczek
Ocena: 1.45 (30 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 50.67% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.38% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 58.14% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.86% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 38.29% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Język angielski (P)
50.67%
Język angielski (R)
45.4%
Język polski (P)
58.14%
Matematyka (P)
38.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 49.11% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.35% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 53.7% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.95% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.37% | 35.1% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
49.11%
Język angielski (R)
53.67%
Język polski (P)
53.7%
Matematyka (P)
35.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 52.17% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 43.58% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 53.67% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Fizyka (R)
53%
Geografia (R)
44.25%
Język angielski (P)
52.17%
Język angielski (R)
37%
Język polski (P)
43.58%
Język polski (R)
23%
Matematyka (P)
53.67%
Matematyka (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.57% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 45.45% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 45.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 40.17% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.18% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 26.58% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.57%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
45.45%
Język angielski (R)
31%
Język polski (P)
40.17%
Język polski (R)
39.5%
Matematyka (P)
26.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 43.89% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 38.06% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 25.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
13.5%
Historia (R)
12.67%
Język angielski (P)
43.89%
Język angielski (R)
19.6%
Język polski (P)
38.06%
Matematyka (P)
25.39%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 53.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 48.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 29.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
8%
Język angielski (P)
53.78%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
48.44%
Matematyka (P)
29.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony