Wyniki matur - Technikum im. Stanisława Mikołajczyka Wągrowiec
Ocena: 4.62 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.29% | 64.31% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 82.52% | 57.48% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.02% | 63 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 49.93% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.52% | 51.93% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.52% | 42% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.65% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23%
Historia (R)
39.83%
Język angielski (P)
64.31%
Język angielski (R)
54.02%
Język polski (P)
49.93%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
42%
Matematyka (R)
3.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.38% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.91% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.53% | 71.38% | 95 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.95% | 65.33% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.63% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.94% | 55.22% | 97 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.91% | 61.28% | 97 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.2% | 43.75% | 97 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.38%
Fizyka (R)
8.5%
Geografia (R)
23.91%
Historia (R)
36.5%
Język angielski (P)
71.38%
Język angielski (R)
56.63%
Język polski (P)
55.22%
Język polski (R)
45.29%
Matematyka (P)
43.75%
Matematyka (R)
5.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.14% | 50 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.54% | 67.14% | 135 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.55% | 57.08% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 93 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 30% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 33.33% | 24.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 59.47% | 139 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.48% | 55.7% | 138 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.48% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.99% | 48.19% | 139 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.27% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.67%
Chemia (R)
48%
Fizyka (R)
23.25%
Geografia (R)
23.14%
Historia (R)
12.5%
Język angielski (P)
67.14%
Język angielski (R)
44%
Język niemiecki (P)
30%
Język polski (P)
59.47%
Język polski (R)
15.48%
Matematyka (P)
48.19%
Matematyka (R)
14.27%
WOS (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.52% | 64 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.7% | 66.62% | 154 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 82.12% | 56% | 151 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.34% | 118 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 86.36% | 49.83% | 23 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 68.18% | 34.23% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.69% | 62.03% | 177 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.95% | 49.01% | 174 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.11% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.19% | 44.67% | 177 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.57% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
25.67%
Chemia (R)
7.5%
Filozofia (R)
6.67%
Fizyka (R)
7.8%
Geografia (R)
28.52%
Historia (R)
27%
Informatyka (R)
17.2%
Język angielski (P)
66.62%
Język angielski (R)
44.34%
Język niemiecki (P)
49.83%
Język niemiecki (R)
31.5%
Język polski (P)
62.03%
Język polski (R)
58.11%
Matematyka (P)
44.67%
Matematyka (R)
8.57%
WOS (R)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.2% | 56 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.44% | 60.67% | 174 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.09% | 106 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 50% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 46.84% | 187 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.52% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.53% | 39.37% | 187 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.96% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17.5%
Chemia (R)
2.5%
Fizyka (R)
23%
Geografia (R)
25.2%
Historia (R)
17.25%
Język angielski (P)
60.67%
Język angielski (R)
41.09%
Język niemiecki (P)
50%
Język niemiecki (R)
17.56%
Język polski (P)
46.84%
Język polski (R)
38.52%
Matematyka (P)
39.37%
Matematyka (R)
10.96%
WOS (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2.29% | 14 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.7% | 63 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 62.05% | 156 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.68% | 95 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 84.62% | 59.38% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.67% | 51.22% | 169 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.52% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.31% | 40.5% | 169 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.07% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12.5%
Chemia (R)
2.29%
Filozofia (R)
27%
Fizyka (R)
5.33%
Geografia (R)
19.7%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
62.05%
Język angielski (R)
39.68%
Język niemiecki (P)
59.38%
Język niemiecki (R)
30%
Język polski (P)
51.22%
Język polski (R)
23.52%
Matematyka (P)
40.5%
Matematyka (R)
8.07%
WOS (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony