Wyniki matur Technikum im. Stanisława Staszica Nowa Ruda
Ocena: 1.01 (116 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.43% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.24% | 67.76% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 48.95% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.48% | 64% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 49.14% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
74.43%
Język angielski (R)
63.69%
Język polski (P)
48.95%
Język polski (R)
13.83%
Matematyka (P)
49.14%
Matematyka (R)
4.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 66.5% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.63% | 54.56% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.23% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 45.13% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 51.47% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.63% | 42.56% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
10%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
18.5%
Język angielski (P)
66.5%
Język angielski (R)
45.23%
Język polski (P)
45.13%
Język polski (R)
11.33%
Matematyka (P)
42.56%
Matematyka (R)
5.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.66% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.55% | 64.58% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 49.31% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.77% | 51.87% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 52.34% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.17% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
22.2%
Geografia (R)
41.4%
Język angielski (P)
68.66%
Język angielski (R)
48%
Język polski (P)
49.31%
Matematyka (P)
52.34%
Matematyka (R)
7.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 69.95% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80.49% | 45.02% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.27% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 44.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 52.87% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 49.16% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.18% | 39.36% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Historia (R)
19.6%
Język angielski (P)
69.95%
Język angielski (R)
42.27%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język polski (P)
52.87%
Język polski (R)
50%
Matematyka (P)
39.36%
Matematyka (R)
3.5%
WOS (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 66.73% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 42.93% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 42.87% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.55% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
4.4%
Geografia (R)
33.33%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
66.73%
Język angielski (R)
53.2%
Język polski (P)
42.93%
Język polski (R)
54.71%
Matematyka (P)
42.87%
Matematyka (R)
4.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.97% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.82% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.19% | 41.19% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.16% | 37.73% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.76% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
28.75%
Historia (R)
12.33%
Język angielski (P)
74.97%
Język angielski (R)
54.82%
Język niemiecki (P)
46.67%
Język polski (P)
41.19%
Język polski (R)
41.33%
Matematyka (P)
37.73%
Matematyka (R)
5.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony