Wyniki matur Technikum im. Wincentego Witosa Strzałkowo
Ocena: 3.21 (89 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.94% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 55.56% | 39.7% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 43.3% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 45.04% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.52% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.15% | 27.04% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
14.94%
Język angielski (P)
39.7%
Język polski (P)
45.04%
Matematyka (P)
27.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 46.07% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 48.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 51.87% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.87% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.67% | 34.53% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
24.4%
Historia (R)
12.5%
Język angielski (P)
46.07%
Język angielski (R)
44.25%
Język polski (P)
51.87%
Matematyka (P)
34.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 49.77% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 69.23% | 43.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 44.77% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.54% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 47.77% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Geografia (R)
42.5%
Język angielski (P)
49.77%
Język angielski (R)
34.6%
Język polski (P)
44.77%
Język polski (R)
26.67%
Matematyka (P)
47.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.06% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.36% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 43.33% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.89% | 43.11% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 35.22% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 49.39% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.16% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42.48% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.06%
Język angielski (P)
61.36%
Język niemiecki (P)
43.11%
Język polski (P)
49.39%
Matematyka (P)
42.48%
Matematyka (R)
5.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 64.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 25% | 25.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 40.5% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 36.31% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.27%
Język angielski (P)
64.86%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
25.11%
Język polski (P)
40.5%
Matematyka (P)
36.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 45.25% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 42.59% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 35.18% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
16%
Język angielski (P)
45.25%
Język niemiecki (P)
41.67%
Język polski (P)
42.59%
Matematyka (P)
35.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony