Wyniki matur - Technikum im. Władysława Łokietka Chęciny
Ocena: 3.08 (28 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 73.63% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.15% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.5% | 40.88% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.28% | 40 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 88.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.5% | 48.5% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.14%
Język angielski (P)
73.63%
Język angielski (R)
49.5%
Język polski (P)
40.88%
Język rosyjski (R)
88.5%
Matematyka (P)
48.5%
Matematyka (R)
34.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.59% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.25% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.38% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 38.94% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.63% | 32 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 91.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.44% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
73.59%
Język angielski (R)
40.38%
Język polski (P)
38.94%
Język rosyjski (R)
91.8%
Matematyka (P)
66.44%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.97% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.94% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.47% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.11% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.58% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
76.97%
Język angielski (R)
37.94%
Język polski (P)
52.47%
Matematyka (P)
71.58%
Matematyka (R)
1.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 65.42% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.08% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.76% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.6% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76% | 25 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 82% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92% | 59.12% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
65.42%
Język angielski (R)
46.76%
Język polski (P)
56.6%
Język rosyjski (R)
82%
Matematyka (P)
59.12%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 74.8% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.82% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 46.95% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.3% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
34%
Język angielski (P)
74.8%
Język angielski (R)
34.82%
Język polski (P)
46.95%
Matematyka (P)
62.3%
Matematyka (R)
26.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 66.64% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 42.35% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 67.3% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
3.33%
Język angielski (P)
66.64%
Język angielski (R)
38.71%
Język polski (P)
42.35%
Matematyka (P)
67.3%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony