Wyniki matur Technikum Informatyczne im. ks. prof. Józefa Tischnera Rabka-Zdrój
Ocena: 4.20 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.25% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.96% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.93% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 61.32% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.43% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 72% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.04% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
38.55%
Język angielski (P)
87.25%
Język angielski (R)
77.93%
Język polski (P)
61.32%
Matematyka (P)
72%
Matematyka (R)
25.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.48% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.4% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.53% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 62.59% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.88% | 75.31% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.65% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Informatyka (R)
54%
Język angielski (P)
93.48%
Język angielski (R)
81.4%
Język polski (P)
55.53%
Matematyka (P)
75.31%
Matematyka (R)
27.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.17% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.37% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.67% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.93% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.67% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.67% | 78.3% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Historia (R)
92%
Informatyka (R)
38.67%
Język angielski (P)
95.17%
Język angielski (R)
80.67%
Język polski (P)
63.93%
Język polski (R)
54%
Matematyka (P)
78.3%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 67.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.83% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.31% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.36% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.1% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.66% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 75.83% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.93% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
67.5%
Historia (R)
32%
Informatyka (R)
28.43%
Język angielski (P)
92.83%
Język angielski (R)
74.36%
Język polski (P)
66.1%
Język polski (R)
59%
Matematyka (P)
75.83%
Matematyka (R)
19.93%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.9% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.47% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 52.81% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.77% | 74.45% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
75%
Język angielski (P)
92.9%
Język angielski (R)
72.47%
Język niemiecki (R)
38%
Język polski (P)
52.81%
Matematyka (P)
74.45%
Matematyka (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.03% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.15% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.18% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.76% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.1% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
56%
Język angielski (P)
93.03%
Język angielski (R)
74.15%
Język polski (P)
55.18%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
82.76%
Matematyka (R)
39.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony