Wyniki matur Technikum Przysucha
Ocena: 1.53 (122 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.83% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.91% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 50.61% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.04% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 61.65% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.31% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
70.83%
Język angielski (R)
53.67%
Język polski (P)
50.61%
Matematyka (P)
61.65%
Matematyka (R)
6.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 75.64% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.93% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 53.86% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.21% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 61.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
75.64%
Język angielski (R)
67.36%
Język polski (P)
53.86%
Matematyka (P)
61.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 78.33% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.04% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.32% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.44% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.81% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.26% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
24.29%
Język angielski (P)
78.33%
Język angielski (R)
55.32%
Język polski (P)
64.44%
Matematyka (P)
63.26%
Matematyka (R)
14.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.63% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.32% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.47% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.53% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | 100% | 50% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 54.95% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
5.8%
Geografia (R)
27%
Informatyka (R)
14.25%
Język angielski (P)
86.63%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
59.47%
Język polski (R)
50%
Matematyka (P)
54.95%
Matematyka (R)
18.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.9% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.59% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.43% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.95% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
25%
Język angielski (P)
81.9%
Język angielski (R)
56.59%
Język polski (P)
51.43%
Matematyka (P)
67.95%
Matematyka (R)
17.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 64.07% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.74% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.93% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.78% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
17.25%
Język angielski (P)
64.07%
Język angielski (R)
38.74%
Język polski (P)
56.93%
Matematyka (P)
67.78%
Matematyka (R)
11.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony