Wyniki matur Technikum Informatyczne Zduńska Wola
Ocena: 1.77 (41 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52.11% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 44.44% | 25.67% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 25.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
52.11%
Język angielski (R)
32.11%
Język polski (P)
25.67%
Matematyka (P)
25.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52.73% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 46.67% | 25.87% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.33% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 13.33% | 21.47% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
52.73%
Język angielski (R)
31.38%
Język polski (P)
25.87%
Matematyka (P)
21.47%
WOS (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 49% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 37.5% | 19.63% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 12.5% | 27.38% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
49%
Język angielski (R)
29%
Język polski (P)
19.63%
Matematyka (P)
27.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.38% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.27% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.25% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 47.5% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.33% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.33% | 36.63% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
70.38%
Język angielski (R)
49.25%
Język polski (P)
47.5%
Matematyka (P)
36.63%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 56.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 27.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 26.92% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
56.17%
Język angielski (R)
29%
Język polski (P)
27.83%
Matematyka (P)
26.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 69.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 29.46% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 12.5% | 22.22% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
69.25%
Język angielski (R)
46.29%
Język polski (P)
29.46%
Matematyka (P)
22.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony