Wyniki matur - Technikum Informatyczne ZSA Człuchów
Ocena: 2.50 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 76.9% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.77% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.48% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.38% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.56% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 41.75% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
76.9%
Język angielski (R)
56.48%
Język polski (P)
55.38%
Matematyka (P)
41.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.47% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.47% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 47.84% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.37% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 56.84% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
34%
Informatyka (R)
86%
Język angielski (P)
81.47%
Język angielski (R)
61.47%
Język polski (P)
47.84%
Matematyka (P)
56.84%
Matematyka (R)
17.33%
WOS (R)
21.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.32% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.95% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.94% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 54.73% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 56.32% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 51.5% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
26.5%
Język angielski (P)
73.32%
Język angielski (R)
42.94%
Język polski (P)
54.73%
Matematyka (P)
51.5%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.08% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.63% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.81% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.71% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.75% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.83% | 46.58% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
82.08%
Język angielski (R)
55.81%
Język polski (P)
65.71%
Matematyka (P)
46.58%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.93% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.24% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 48.39% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.39% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.15% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
20.33%
Język angielski (P)
79.93%
Język angielski (R)
61.24%
Język polski (P)
48.39%
Matematyka (P)
47.39%
Matematyka (R)
4.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 77.33% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 49.17% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 50.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
33.33%
Język angielski (P)
77.33%
Język angielski (R)
65%
Język polski (P)
49.17%
Matematyka (P)
50.39%
Matematyka (R)
5.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony