Wyniki matur Technikum Jeżowe
Ocena: 3.87 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.29% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 37.22% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 42.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
13.33%
Język angielski (P)
56.29%
Język angielski (R)
20%
Język polski (P)
37.22%
Matematyka (P)
42.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.33% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 43.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 38.67% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
38.33%
Język polski (P)
38.67%
Matematyka (P)
44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 59.29% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.83% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 83% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.3% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 54.1% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
59.29%
Język angielski (R)
36.83%
Język niemiecki (P)
54.33%
Język niemiecki (R)
29%
Język polski (P)
57.3%
Matematyka (P)
54.1%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.78% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 36% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 48.71% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.36% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 51.64% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
12%
Język angielski (P)
51.78%
Język angielski (R)
41.6%
Język niemiecki (P)
36%
Język niemiecki (R)
12%
Język polski (P)
48.71%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
51.64%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 20.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 44.4% | 10 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 49% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
46.86%
Język angielski (R)
14%
Język niemiecki (P)
20.67%
Język polski (P)
44.4%
Język polski (R)
33.6%
Matematyka (P)
49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 47.71% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 33.73% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 32.1% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
47.71%
Język niemiecki (P)
63.5%
Język polski (P)
33.73%
Język polski (R)
20.75%
Matematyka (P)
32.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony