Wyniki matur Technikum Kamień Mały
Ocena: 4.92 (43 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.23% | 22 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 59.09% | 45.11% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 75% | 45.91% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.87% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.18% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.96% | 61.43% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.02% | 33.28% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.23%
Chemia (R)
8.2%
Geografia (R)
25.5%
Język angielski (P)
45.11%
Język angielski (R)
49.87%
Język niemiecki (P)
64.2%
Język polski (P)
47.18%
Matematyka (P)
33.28%
Matematyka (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.21% | 19 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 59.38% | 47.15% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 68.75% | 43.59% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.91% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 42.63% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.41% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.94% | 31.37% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.21%
Chemia (R)
4%
Geografia (R)
10.25%
Język angielski (P)
47.15%
Język angielski (R)
52.91%
Język polski (P)
42.63%
Matematyka (P)
31.37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.38% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 68.39% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.3% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.18% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 27.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 31.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 50.36% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.88% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64% | 36% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
13.38%
Geografia (R)
27.88%
Język angielski (P)
68.39%
Język angielski (R)
42.18%
Język niemiecki (P)
27.5%
Język polski (P)
50.36%
Język polski (R)
17%
Matematyka (P)
36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 63.75% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.5% | 46.88% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.44% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.22% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.5% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22.73%
Język angielski (P)
63.75%
Język angielski (R)
42.8%
Język niemiecki (P)
51%
Język polski (P)
57.44%
Matematyka (P)
39.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 55.13% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 26% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.61% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 41.94% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28%
Geografia (R)
31.5%
Język angielski (P)
55.13%
Język angielski (R)
36.57%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
60.61%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
41.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.92% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 49.71% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 45.38% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 40.77% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.92%
Język angielski (P)
49.71%
Język angielski (R)
54%
Język niemiecki (P)
70.5%
Język niemiecki (R)
58.67%
Język polski (P)
45.38%
Matematyka (P)
40.77%
Matematyka (R)
8.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony