Wyniki matur - Technikum Kamienna Góra
Ocena: 3.38 (53 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.75% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.38% | 62.38% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.66% | 60.57% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.97% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 46.53% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.1% | 44.55% | 58 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.07% | 35.21% | 58 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
16.75%
Język angielski (P)
62.38%
Język angielski (R)
42.97%
Język polski (P)
46.53%
Matematyka (P)
35.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.62% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 60.1% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.24% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.48% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 46% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.74% | 45.7% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.48% | 44.25% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25.33%
Geografia (R)
22.62%
Historia (R)
31.33%
Język angielski (P)
60.1%
Język angielski (R)
50.48%
Język polski (P)
46%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
44.25%
Matematyka (R)
7.33%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.43% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 64.3% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.18% | 68.18% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.13% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 55.02% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.96% | 42.26% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.96% | 48.78% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.43%
Geografia (R)
23.67%
Historia (R)
34.25%
Język angielski (P)
64.3%
Język angielski (R)
50.13%
Język polski (P)
55.02%
Matematyka (P)
48.78%
Matematyka (R)
8%
WOS (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 70.52% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.78% | 58.3% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.83% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 63.69% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.67% | 44.69% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 53.44% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
33.12%
Język angielski (P)
70.52%
Język angielski (R)
61.83%
Język polski (P)
63.69%
Matematyka (P)
53.44%
Matematyka (R)
21.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.54% | 37 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.16% | 62.29% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.45% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.01% | 48.64% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.18% | 39.74% | 70 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.54%
Język angielski (P)
62.29%
Język angielski (R)
59.45%
Język niemiecki (P)
45.33%
Język polski (P)
48.64%
Język polski (R)
46%
Matematyka (P)
39.74%
WOS (R)
8.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.56% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 63.81% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.27% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 40.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 55.59% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.37% | 41.72% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.77% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
21.5%
Geografia (R)
26.56%
Historia (R)
30%
Język angielski (P)
63.81%
Język angielski (R)
56.27%
Język niemiecki (P)
40.67%
Język polski (P)
55.59%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
41.72%
Matematyka (R)
40%
WOS (R)
12.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony