Wyniki matur Technikum Karpacz
Ocena: 2.13 (88 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 57.1% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 39.45% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 27.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
57.1%
Język angielski (R)
57.71%
Język polski (P)
39.45%
Matematyka (P)
27.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.5% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 47.4% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 28.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
84.5%
Język angielski (R)
37%
Język polski (P)
47.4%
Matematyka (P)
28.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 59.62% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 42.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.07% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.71% | 30.36% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
59.62%
Język angielski (R)
35.45%
Język polski (P)
42.14%
Język polski (R)
12.33%
Matematyka (P)
30.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 65.08% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 58.16% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 61.95% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.16% | 36.58% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
65.08%
Język angielski (R)
42%
Język niemiecki (P)
41.67%
Język polski (P)
58.16%
Matematyka (P)
36.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.88% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 30.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 36% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.94% | 31.11% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.33%
Język angielski (P)
60.88%
Język angielski (R)
43.5%
Język niemiecki (P)
30.67%
Język polski (P)
36%
Matematyka (P)
31.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 55.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 54.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 27.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
55.17%
Język polski (P)
54.07%
Matematyka (P)
27.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony