Wyniki matur Technikum Komunikacji Poznań
Ocena: 2.94 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.25% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.35% | 43 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.32% | 92.6% | 148 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.79% | 148 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83.53% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.25% | 149 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.8% | 149 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.46% | 149 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.27% | 132 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
37.5%
Fizyka (R)
36.33%
Geografia (R)
55.25%
Informatyka (R)
45.35%
Język angielski (P)
92.6%
Język angielski (R)
83.53%
Język polski (P)
71.25%
Język polski (R)
31%
Matematyka (P)
86.46%
Matematyka (R)
44.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.71% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.78% | 67 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.8% | 158 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.2% | 158 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.4% | 124 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.93% | 158 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.22% | 158 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 88.38% | 158 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.64% | 137 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
44.5%
Geografia (R)
50.71%
Historia (R)
66.67%
Informatyka (R)
40.78%
Język angielski (P)
94.8%
Język angielski (R)
81.4%
Język polski (P)
71.93%
Język polski (R)
59.3%
Matematyka (P)
88.38%
Matematyka (R)
39.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.17% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.83% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.87% | 77 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.39% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.48% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.29% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.11% | 94 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
51.25%
Geografia (R)
49.67%
Historia (R)
62%
Informatyka (R)
58.36%
Język angielski (P)
95.17%
Język angielski (R)
76.87%
Język polski (P)
76.39%
Język polski (R)
29.58%
Matematyka (P)
92.29%
Matematyka (R)
48.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 65.1% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.49% | 69 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.23% | 105 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.19% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 85.98% | 96 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 80.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.12% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.82% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87.92% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.26% | 97 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
19.67%
Geografia (R)
65.1%
Informatyka (R)
44.49%
Język angielski (P)
94.23%
Język angielski (R)
85.98%
Język niemiecki (R)
80.67%
Język polski (P)
69.12%
Język polski (R)
62.67%
Matematyka (P)
87.92%
Matematyka (R)
51.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.42% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.8% | 60 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.69% | 129 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 84.13% | 96 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 50.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.48% | 133 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 85.98% | 133 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.41% | 118 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
41.42%
Geografia (R)
63%
Informatyka (R)
48.8%
Język angielski (P)
94.69%
Język angielski (R)
84.13%
Język niemiecki (P)
50.5%
Język niemiecki (R)
57.5%
Język polski (P)
57.48%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
85.98%
Matematyka (R)
45.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.4% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 59.84% | 76 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.04% | 121 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.22% | 100 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 83% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.21% | 66.06% | 127 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 12 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 82% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.83% | 127 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.6% | 110 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
32.5%
Fizyka (R)
29.4%
Geografia (R)
43.8%
Informatyka (R)
59.84%
Język angielski (P)
95.04%
Język angielski (R)
81.22%
Język niemiecki (P)
83%
Język niemiecki (R)
51%
Język polski (P)
66.06%
Język polski (R)
57%
Język rosyjski (P)
100%
Język rosyjski (R)
82%
Matematyka (P)
86.83%
Matematyka (R)
38.6%
WOS (R)
53.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony