Wyniki matur - Technikum Kórnik
Ocena: 3.17 (69 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 62.47% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 78.95% | 52.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 39.11% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 41.68% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
21.53%
Język angielski (P)
62.47%
Język angielski (R)
44.5%
Język polski (P)
39.11%
Matematyka (P)
41.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 73.53% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 74.74% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 54% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.58% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 48.42% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
30.8%
Język angielski (P)
73.53%
Język angielski (R)
73.8%
Język polski (P)
54%
Matematyka (P)
48.42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.83% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 79.28% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.44% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 48.72% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.44% | 55.5% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.44% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.83%
Historia (R)
27.5%
Język angielski (P)
79.28%
Język angielski (R)
56.5%
Język polski (P)
48.72%
Język polski (R)
1%
Matematyka (P)
51.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.71% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.88% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 49.56% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 48.39% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 53.5% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
39.5%
Historia (R)
57%
Język angielski (P)
78.71%
Język angielski (R)
54.18%
Język polski (P)
49.56%
Język polski (R)
72.5%
Matematyka (P)
53.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 40.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
19%
Język angielski (P)
69.6%
Język angielski (R)
38.5%
Język polski (P)
47.4%
Matematyka (P)
40.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.2% | 10 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 36.3% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
20.67%
Język angielski (P)
76.6%
Język angielski (R)
73%
Język polski (P)
51.2%
Język polski (R)
18%
Matematyka (P)
36.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony