Wyniki matur Technikum Kostrzyn nad Odrą
Ocena: 4.10 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 71.48% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.12% | 75.31% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.03% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 53.56% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.64% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.35% | 57.18% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.48%
Język angielski (R)
64.03%
Język polski (P)
53.56%
Matematyka (P)
57.18%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 71.05% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 68.82% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.85% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.29% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.05% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 58.14% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25%
Język angielski (P)
71.05%
Język angielski (R)
52.85%
Język polski (P)
55.29%
Matematyka (P)
58.14%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.11% | 75.13% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.34% | 66.72% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.11% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90.91% | 51.82% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.46% | 58.63% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.46% | 66.62% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.69% | 61.17% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.5%
Geografia (R)
29%
Historia (R)
57.5%
Język angielski (P)
75.13%
Język angielski (R)
59.11%
Język niemiecki (P)
51.82%
Język polski (P)
58.63%
Język polski (R)
13.77%
Matematyka (P)
61.17%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 74.8% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.43% | 62.83% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.91% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.53% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.97% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.37% | 58.32% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
49.88%
Język angielski (P)
74.8%
Język angielski (R)
67.91%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
66.53%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
58.32%
Matematyka (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 63.92% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.32% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 49.44% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 54.15% | 52 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
37.14%
Język angielski (P)
63.92%
Język angielski (R)
42.32%
Język polski (P)
49.44%
Matematyka (P)
54.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 71.58% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.91% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 56% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 53.36% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.05% | 44.57% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
37%
Historia (R)
21%
Język angielski (P)
71.58%
Język angielski (R)
51.91%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
53.36%
Język polski (R)
34%
Matematyka (P)
44.57%
Matematyka (R)
27.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony