Wyniki matur - Technikum Kowal
Ocena: 1.62 (64 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.63% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 61.54% | 52.23% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.77% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 42.23% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 35.85% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.63%
Język angielski (P)
52.23%
Język angielski (R)
62%
Język polski (P)
42.23%
Matematyka (P)
35.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 57.26% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.63% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 57.89% | 29.95% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.68% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 46.84% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.14%
Język angielski (P)
57.26%
Język angielski (R)
57.25%
Język polski (P)
29.95%
Matematyka (P)
46.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 46.14% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 38.43% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 34.14% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
34.22%
Język angielski (P)
46.14%
Język angielski (R)
44.2%
Język polski (P)
38.43%
Matematyka (P)
34.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.33% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.07% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.6% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 59.67% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
40.25%
Język angielski (P)
69.33%
Język angielski (R)
48%
Język polski (P)
59.07%
Matematyka (P)
59.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 49.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.08% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30.77% | 28.46% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
47.33%
Język angielski (P)
49.23%
Język polski (P)
46.08%
Matematyka (P)
28.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 51.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 42.86% | 28.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 34.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
51.71%
Język polski (P)
28.57%
Matematyka (P)
34.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony