Wyniki matur - Technikum Kożuchów
Ocena: 4.44 (101 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 66.82% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.71% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.77% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.56% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.61% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 38.33% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
36.2%
Język angielski (P)
66.82%
Język angielski (R)
60.77%
Język polski (P)
48.56%
Matematyka (P)
38.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 79.45% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.56% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.25% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.35% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55% | 33.7% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
79.45%
Język angielski (R)
59.56%
Język polski (P)
51.25%
Matematyka (P)
33.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 79.1% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.53% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.6% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 43.1% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 84.21% | 67.84% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.16% | 35.9% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
7%
Język angielski (P)
79.1%
Język angielski (R)
52.6%
Język polski (P)
43.1%
Matematyka (P)
35.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 65.11% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 58.17% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 42% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 69.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.48% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 63.62% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 26.52% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
43.33%
Język angielski (P)
65.11%
Język angielski (R)
48.5%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
37.48%
Język polski (R)
58.67%
Matematyka (P)
26.52%
WOS (R)
9.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 27.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27.5%
Historia (R)
4.67%
Język angielski (P)
72.5%
Język angielski (R)
51.5%
Język polski (P)
56%
Matematyka (P)
27.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 50% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 33% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
69.6%
Język angielski (R)
32%
Język polski (P)
50%
Matematyka (P)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony