Wyniki matur - Technikum Krapkowice
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.78% | 58.35% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.48% | 62.19% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.32% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.89% | 60.89% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 58.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.27% | 51.74% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.18% | 55.61% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.45% | 39.43% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
58.35%
Język angielski (R)
56.32%
Język niemiecki (P)
60.89%
Język polski (P)
51.74%
Język polski (R)
25.2%
Matematyka (P)
39.43%
Matematyka (R)
4.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.1% | 64.96% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.38% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.09% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 56.92% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 91.67% | 61.83% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 56.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.04% | 42.26% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.15% | 62.51% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 40.38% | 58 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
7.67%
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
64.96%
Język angielski (R)
57.09%
Język niemiecki (P)
56.92%
Język niemiecki (R)
56.75%
Język polski (P)
42.26%
Matematyka (P)
40.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 66.37% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.96% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.45% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 51.15% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 92.31% | 69.23% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55.38% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.1% | 58.61% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 70 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.36% | 48.6% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
6.63%
Geografia (R)
35.33%
Informatyka (R)
9%
Język angielski (P)
66.37%
Język angielski (R)
46.45%
Język niemiecki (P)
51.15%
Język niemiecki (R)
55.38%
Język polski (P)
58.61%
Matematyka (P)
48.6%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 71.67% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 64.98% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.77% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 94.74% | 61.79% | 19 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60.11% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 45.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.04% | 48.38% | 74 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.63% | 58.04% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.23% | 42.09% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
44.08%
Język angielski (P)
71.67%
Język angielski (R)
50.77%
Język niemiecki (P)
61.79%
Język niemiecki (R)
45.8%
Język polski (P)
48.38%
Język polski (R)
70.8%
Matematyka (P)
42.09%
Matematyka (R)
6.5%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.44% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.08% | 71.1% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.27% | 44 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 91.3% | 67.83% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 45.73% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.84% | 44.51% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.62% | 39.54% | 74 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
39.44%
Historia (R)
34.67%
Język angielski (P)
71.1%
Język angielski (R)
52.27%
Język niemiecki (P)
67.83%
Język niemiecki (R)
45.73%
Język polski (P)
44.51%
Język polski (R)
52.67%
Matematyka (P)
39.54%
WOS (R)
14.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.06% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 57.66% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 54.73% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 45.25% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.71% | 36.61% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
22.06%
Język angielski (P)
57.66%
Język angielski (R)
40.57%
Język niemiecki (P)
54.73%
Język niemiecki (R)
32.17%
Język polski (P)
45.25%
Matematyka (P)
36.61%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
6.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony