Wyniki matur Technikum Krobia
Ocena: 2.19 (92 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 53.44% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 48.44% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 41.63% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
16.8%
Język angielski (P)
53.44%
Język angielski (R)
46.33%
Język polski (P)
48.44%
Matematyka (P)
41.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 52.47% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 55.33% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.84% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.17% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 56.32% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
52.47%
Język angielski (R)
71%
Język polski (P)
59.84%
Matematyka (P)
56.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.18% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.24% | 60.14% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.43% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.45% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 60.3% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.75%
Język angielski (P)
68.18%
Język angielski (R)
46.25%
Język polski (P)
63.43%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
60.3%
Matematyka (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.26% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.63% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 47.79% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
6.67%
Geografia (R)
29.67%
Język angielski (P)
60%
Język angielski (R)
80%
Język polski (P)
62.26%
Matematyka (P)
47.79%
Matematyka (R)
4.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.96% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.73% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.52% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.59% | 54.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.8% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.5%
Chemia (R)
10.67%
Fizyka (R)
5.8%
Geografia (R)
34%
Język angielski (P)
66.96%
Język angielski (R)
56.73%
Język niemiecki (P)
67%
Język polski (P)
63.52%
Matematyka (P)
54.3%
Matematyka (R)
2.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 73% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.08% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 43.15% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
56.36%
Język niemiecki (P)
73%
Język polski (P)
70.08%
Język polski (R)
41%
Matematyka (P)
43.15%
Matematyka (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony