Wyniki matur - Technikum Krosno Odrzańskie
Ocena: 1.27 (31 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.7% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 73.61% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 65.61% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.85% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 55.73% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.62% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 47.62% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.7%
Język angielski (P)
73.61%
Język angielski (R)
69.85%
Język polski (P)
55.73%
Matematyka (P)
47.62%
Matematyka (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 64.95% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.86% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.13% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.09% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.86% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 53.27% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.67%
Język angielski (P)
64.95%
Język angielski (R)
44.13%
Język polski (P)
56.09%
Matematyka (P)
53.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 73.37% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.67% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.93% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 47.39% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.14% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.14% | 56.18% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
13.5%
Fizyka (R)
8.25%
Geografia (R)
13%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
73.37%
Język angielski (R)
70.93%
Język polski (P)
47.39%
Matematyka (P)
56.18%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.37% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.5% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.53% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.22% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 49.68% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
4%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
81.37%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
59.53%
Język polski (R)
46.5%
Matematyka (P)
49.68%
Matematyka (R)
5.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 72.47% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.82% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 42.52% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 41.9% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
72.47%
Język angielski (R)
49.82%
Język niemiecki (P)
59.5%
Język niemiecki (R)
30%
Język polski (P)
42.52%
Język polski (R)
26.8%
Matematyka (P)
41.9%
Matematyka (R)
0.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 76.22% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 50.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 33.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.92% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.13% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.5%
Język angielski (P)
76.22%
Język angielski (R)
45%
Język niemiecki (P)
50.33%
Język niemiecki (R)
33.2%
Język polski (P)
59.92%
Język polski (R)
16.5%
Matematyka (P)
46.13%
Matematyka (R)
14.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony