Wyniki matur - Technikum Krzyż Wielkopolski
Ocena: 4.04 (13 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 75.92% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.36% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 54.77% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.54% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.77% | 43.31% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
75.92%
Język angielski (R)
74.26%
Język polski (P)
54.77%
Matematyka (P)
43.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.11% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.17% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.61% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.67% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
76.11%
Język angielski (R)
52.17%
Język polski (P)
53.61%
Matematyka (P)
44.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.81% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.19% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 40.5% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.19% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 47% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
38.5%
Język angielski (P)
62.81%
Język angielski (R)
29.4%
Język polski (P)
40.5%
Matematyka (P)
47%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 67.5% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.88% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.94% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 41.88% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
37.25%
Język angielski (P)
67.5%
Język angielski (R)
58.25%
Język polski (P)
60.88%
Matematyka (P)
41.88%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 49.09% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 56.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 35.69% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 41.81% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Historia sztuki (R)
14.33%
Język angielski (P)
49.09%
Język angielski (R)
42%
Język niemiecki (P)
56.8%
Język polski (P)
35.69%
Język polski (R)
38%
Matematyka (P)
41.81%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 55.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 41.78% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.11% | 36.97% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.67%
Historia (R)
28.5%
Język angielski (P)
55.13%
Język angielski (R)
59%
Język niemiecki (P)
46.33%
Język polski (P)
41.78%
Język polski (R)
28.33%
Matematyka (P)
36.97%
Matematyka (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony