Wyniki matur Technikum Krzyżowice
Ocena: 1.95 (59 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.49% | 60.9% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 59.15% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.84% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.37% | 44.85% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.46% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.1% | 36.39% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.67%
Chemia (R)
10.33%
Geografia (R)
21.56%
Język angielski (P)
60.9%
Język angielski (R)
62.84%
Język polski (P)
44.85%
Język polski (R)
26.17%
Matematyka (P)
36.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.88% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 26.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 70.97% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.66% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.88% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.52% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.26% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.42% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
36.88%
Chemia (R)
26.25%
Geografia (R)
32.75%
Język angielski (P)
70.97%
Język angielski (R)
65.88%
Język polski (P)
63.52%
Matematyka (P)
47.42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.05% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.58% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 67.61% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.37% | 64.11% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.43% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 54.08% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.2% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 44.2% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
25.05%
Chemia (R)
11.58%
Geografia (R)
33.5%
Historia (R)
39.25%
Język angielski (P)
67.61%
Język angielski (R)
58.43%
Język polski (P)
54.08%
Język polski (R)
57%
Matematyka (P)
44.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 66.32% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 48.84% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.86% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.19% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 45.62% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.71%
Język angielski (P)
66.32%
Język angielski (R)
53.11%
Język polski (P)
66.86%
Matematyka (P)
45.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.32% | 19 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.9% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 64.65% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.15% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.09% | 36% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.53% | 31.67% | 43 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
26.32%
Chemia (R)
8.9%
Geografia (R)
30.55%
Język angielski (P)
64.65%
Język angielski (R)
46.15%
Język niemiecki (P)
26.67%
Język polski (P)
36%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
31.67%
WOS (R)
9.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.58% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.3% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 63.68% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.25% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.89% | 48.29% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.86% | 34.47% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
28.58%
Chemia (R)
8.3%
Geografia (R)
13.75%
Język angielski (P)
63.68%
Język angielski (R)
48.25%
Język niemiecki (P)
48.4%
Język polski (P)
48.29%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
34.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony