Wyniki matur - Technikum Kształtowania Środowiska Szczecin
Ocena: 3.67 (12 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.45% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.69% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 78.71% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.61% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.08% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 55.53% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.91% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.38% | 44.13% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.45%
Chemia (R)
16.5%
Geografia (R)
27.69%
Język angielski (P)
78.71%
Język angielski (R)
67.08%
Język polski (P)
55.53%
Język polski (R)
24.6%
Matematyka (P)
44.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 68.16% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.73% | 65.34% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.24% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.07% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.73% | 56.57% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.09% | 45.47% | 45 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Chemia (R)
16.25%
Fizyka (R)
10.33%
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
68.16%
Język angielski (R)
52.24%
Język polski (P)
58.07%
Matematyka (P)
45.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.14% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 72% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 62.5% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.65% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 62.69% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 61.48% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.21% | 53.62% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24.14%
Chemia (R)
16.71%
Geografia (R)
54%
Język angielski (P)
72%
Język angielski (R)
47.65%
Język niemiecki (P)
37%
Język polski (P)
62.69%
Matematyka (P)
53.62%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 71.15% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.38% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.88% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.43% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 44.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 50.66% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.33% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.76% | 43.63% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
33.75%
Chemia (R)
37%
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
71.15%
Język angielski (R)
63.88%
Język niemiecki (P)
45.43%
Język polski (P)
50.66%
Język polski (R)
52.33%
Matematyka (P)
43.63%
Matematyka (R)
20.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 66.15% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.09% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 48.78% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.85% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
21.67%
Geografia (R)
45%
Język angielski (P)
66.15%
Język angielski (R)
59.09%
Język polski (P)
48.78%
Język polski (R)
16.38%
Matematyka (P)
41.85%
Matematyka (R)
3.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.22% | 67.24% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.03% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 42% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 47.23% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.33% | 34.4% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.5%
Chemia (R)
21%
Geografia (R)
28.33%
Historia (R)
23%
Język angielski (P)
67.24%
Język angielski (R)
43.03%
Język niemiecki (P)
42%
Język niemiecki (R)
14%
Język polski (P)
47.23%
Język polski (R)
59%
Matematyka (P)
34.4%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony